subota, 3. ožujka 2018.

Ukoliko vec sedam ili vise dana niste imali intimne odnose ovo se vam se dogoditi




Koliko su bitni redovni odnosi, uvjerit ćete se i sami kada pročitae ovaj tekst. Nismo niti svjesni kolike sve prednosti imaju intimni odnosi s partnerom po naše zdravlje, a također koliko može biti loše po naše zdravlje kada nemamo redovne odnose.


Ukoliko sedam ili ivpe dana nemamo redovne odnose, mogu se desiti jako loše posljedice po naše zdravlje, a naravno i kada je u pitanju i neka druga aktivnost, a riječ je o povećanom STRESU. Kada smo često intimni, poboljšat ćemo svoje kako fizičke tako i mentalne sposobnosti, te se veoma brzo riješiti stresa.
Problemi sa srcem. Obzirom da za vrijeme intimnog odnosa dolazi do fizičke aktivnosti, to se pokazalo jako dobrim kada je u pitanju održavanje zdravlja srca, te samim tim djelujemo i na cirkulaciju.
Ukoliko jednom sedmično vodite ljubav onda su vam smanjene šanse da obolite od erektilne difuzije. Nisko samopouzdanje. Kada dođe do ejakulacije, svi hormoni prolektin testosteron kao i estrogen djeluju na naše emocije i uravnotežuju ih.


Izvor:uspesnazena.com

Nema komentara:

Objavi komentar

Ona trlja ruku sa OCATOM dva puta sedmično… Razlog za to će vas natjerati da uradite isto!

Prirodni lijekovi su vrlo učinkoviti u liječenju raznih bolesti i zdravstvenih problema. Njihova najveća prednost je u tome što oni ne uz...